Радіатори для легкових автомобілів

РАДІАТОРИ ОХОЛОДЖЕННЯ

РАДІАТОРИ ОХОЛОДЖЕННЯ

Радіатор охолодження - призначений для охолодження нагрітої охолоджуючої рідини потоком повітря.Для збільшення тепловіддачі  радіатор має спеціальну трубчату будову.

(068) 206-11-59
РАДІАТОРИ КОНДИЦІОНЕРА

РАДІАТОРИ КОНДИЦІОНЕРА

Радіатор кондиціонера - перетворює фреон високої температури з газоподібного в рідкий,при цьому відводячи тепло в зовнішнє середовище. Встановлюється радіатор кондиціонера зазвичай перед двигуном і радіатором системи охолодження, щоб найкращим чином обдувати механізм потоками зустрічного повітря. Також він обладнується електричними вентиляторами для забезпечення охолодження пристрою в той час, коли автомобіль нерухомий.

(068) 206-11-59
Випаровувачі

Випаровувачі

Випаровувач- здійснює випаровування (перехід фреону в газоподібну форму з рідкої).

(068) 206-11-59
Інтеркулери

Інтеркулери

Інтеркулер- це проміжний радіатор охолодження повітря, що встановлюється на двигунах внутрішнього згоряння, оснащених турбінами. Інтеркулери встановлюються і на бензинових, і на дизельних двигунах.Призначення інтеркулера - зменшити температуру повітря, що подається в двигун. Як відомо, щільність повітря тим більша, чим нижча його температура. У той же час, при нагнітанні повітря турбіною воно  розігрівається, а значить, стає менш щільним, і кількість що надходить до двигуна в одиницю часу повітря стає меншою. Отже, потрібно охолодити стисле турбіною повітря, зробити його більш щільним, що дозволить двигуну з турбонадувом розвинути велику потужність.

(068) 206-11-59
Радіатори пічки

Радіатори пічки

Коли двигун нагрівається, відбувається теплообмін. Антифриз охолоджує двигун, забираючи від нього тепло. Гарячий антифриз потрапляє в радіатор пічки. Радіатор нагрівається, як звичайна батарея. У цей час вентилятор пічки проганяє через радіатор холодне повітря. Знову відбувається теплообмін: радіатор віддає повітрю тепло, а повітря охолоджує радіатор. Тепле повітря потрапляє в салон, а охолоджений тосол знову потрапляє в двигун і охолоджує його.

(068) 206-11-59
Масляні радіатори

Масляні радіатори

Масляні радіатори- призначені для охолодження масла в системах змазки

(068) 206-11-59

 

                          

 

 

На складі компанії АВТОРАДІАТОР Ви завжди зможете знайти радіатори для всіх марок легкових автомобілів:

З усіх питань звертайтесь до нас:

Ваше ім'я
Ваша електронна адреса
Ваш номер мобільного телефону
Ваше повідомлення ...

Львів, вул. Пластова, 11

Київ, вул.Кільцева дорога, 22

specradiator@gmail.com
  • (032)291-76-43

  • (068) 206-11-59

  • (098) 677-69-94